KONST / Litografier / Färglitografi 14545332
nr 1454 5332
Hans Belin
(1936-2007), Sverige
Signerad, numrerad 159/285. Färglitografi, bildmått: 55x45cm, yttermått inklusive ram: 76x65cm
Hans Belin, svensk bildkonstnär född 1936, död 2007.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:09:05
14/3 18:24:39